TOP aplikácie pre tvoj nový iPhone
silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

TOP aplikácie pre tvoj nový iPhone

Kúpil si si práve iPhone a rozmýšľaš aké najlepšie aplikácie budeš potrebovať? Vďaka AppStore je na svete mnoho aplikácií pre iPhone a je stále ťažšie sa medzi nimi vyznať a nájsť tie najlepšie spomedzi všetkých.
Ak si odmyslíme aplikácie ako sú facebook či messenger alebo whatsup, bez ktorých si mnohí ani nevieme už predstaviť náš každodenný život, vždy je fajn mať v telefóne aj aplikácie, ktoré síce nepoužívaš niekoľkokrát do dňa, no vždy ich oceníš práve vo chvíli, kedy ich najviac potrebuješ.

Pripravili sme zoznam 7 najlepších, ktoré využívame aj my.

Spark

Spark je úžasnou alternatívou pre Mail aplikáciu. Ono vlastne ani nie je alternatívou, lebo keď ho začneš používať, pochopíš, že už nič iné ako Spark nechceš. Jeho čistý dizajn a jednoduchosť používania sú dôvody, prečo je táto aplikácia na popredných priečkach.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

Má v sebe zabudovanú inteligentnú prioritizáciu a kategorizáciu emailov, jednoduché swipe gestá, ktoré ti bleskurýchle umožnia archivovať, zmazať alebo odpovedať na email a ktoré si vieš sám nastaviť. Navyše môžeš správy označiť či pripnúť. Spark je naozaj skvelý a ak si niekedy už počul o technike Zero Inbox, tak vďaka tejto appke budeš môcť dosiahnuť svoj zero inbox cieľ omnoho jednoduchšie.

Bear / Notes

Vačšina z nás si vždy potrebuje niečo zapísať alebo aspoň vytvoriť krátky zoznam či už do práce, školy alebo obchodu. Na to sa naozaj vynikajúco hodí natívna aplikácia Notes. Je ale pravdou, že táto aplikácia nemá to najprívetivejšie užívateľské rozhranie a má mnoho nedostatkov najmä keď chceš text rozumne naformátovať. A tu prichádza Bear.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

Bear je notes ale na stereoidoch. Prehľadné rozhranie, skvelé možnosti formátovania textu za pomoci Markdown, linkovanie na ostatné poznámky, jednoduché vkladanie obrázkov hlavne tagy – alebo značkovanie poznámkoch a následne ich jednoduché vyhľadávanie. Za príplatok ti Bear poskytne aj synchronizáciu medzi tvojimi zariadeniami.

Shazam

Už sa ti niekedy stalo, že niekde hrala skvelá pesnička a ty si chcel zistiť interpreta alebo názov? Tak si možno už počul o Shazam. Jednoducho vytiahneš mobil, zapneš aplikáciu a za pár sekúnd ti aplikácia ukáže kto spieva/hrá akú skladbu. Funguje vynikajúco aj keď je v pozadí šum či mierny hluk.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

Trojkombo do zahraničia

Google Maps

Pre niekoho štandard, pre iných skôr občasná pomôcka. Google Maps oceníš asi najviac v zahraničí. Mnohé metropoly majú perfektne prepracované prepojenie mestskej dopravy s Google Maps a dokážu ti ukázať nielen cestovné poriadky ale aj napojenia a najrýchlejšie trasy, alebo či sa viac oplatí zobrať si na cestu napríklad Uber taxi. Navyše si aplikácia dokáže zapamätať aj v akom hoteli máš ubytovanie a ukáže ti priamo ako sa tam dostaneš čo najlepšie. Aj niektoré slovenské mestá už majú integrovanú MHD a tak jednoznačne odporúčame mať aplikáciu vždy po ruke.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple
TripAdvisor

TripAdvisor je neoceniteľný v situáciach keď sa ocitneš v cudzej krajine a chceš sa ísť skvelo najesť alebo na výlet v okolí o ktorom nič nevieš. Ukáže ti vyhľadávané výlety, dobre hodnotené reštaurácie roztriedené podľa cenovej dostupnosti ale aj obľúbené disco a party bary.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

Booking.com

No a keď už teda cestujeme, Booking je rovnako dobrá utility aplikácia. Nielen preto, že ti ukáže rôzne zľavy na ubytovania v lokalite kam sa chystáš. Na bookingu je vyše 2.5 milióna ubytovacích zariadení takže máš naozaj na výber. Navyše s bookingom sú rezervácia a potvrdenia na hoteloch jednoduché, stačí mať appku v mobile a check-in prebehne bez zbytočných ťažkostí.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

Keď už máš vo svojom iPhone super aplikácie, myslel si aj na jeho ochranu? Oprava mobilu je pomerne drahá záležitosť, ak chceš  teda minimalizovať riziko poškodenia, zaobstaraj si na displej ochranné sklo a ochranný kryt, ktorý stlmí pád na zem a ochráni zadnú časť od škrabancov.

Ak chceš ísť do toho a nenechať nič náhode, mrkni na našu ponuku ochranných obalov.

silikonove ochranne puzdro kryt obal iphone apple

 

Zadajte kľúčové slovo pre vyhľadanie produktu

0